15 yıllık tecrübesiyle, lüx yaşam alanları sunar.

  • Telefon: 0332 321 56 74
  • Adres: Merkez: Hocacihan Hanaybasi Mah. Anadolu Cd.No:132/A
    Selçuklu / KONYA
    Şube: Mehmet Akif Ersoy Mah. Soycan Sk. No:44
    Selçuklu / KONYA

Hakkımızda

Halil, İbrahim, Kemal ve Ali Tanır tarafından 1996 yılında kuruluna Öz Ilgın Mermer’in yeni adı Tanıroğulları oldu.

                  Yeni ismiyle birlikte Konya’ya yenilikler getiren TANIROĞULLARI Konya’da en büyük olma yolunda.

              Tanıroğulları İnşaat; Ülkemize ve şehrimize yakışır projeleri kazandırmak ve değerli müşterilerimizin hayat standartlarını artırmak amacıyla gayrimenkul ve inşaat sektörüne girmiştir. Profesyonel ekip ile çalışmayı kendine ilke edinen Tanıroğulları inşaatın öncelikli hedefi, güvenli, konforlu ve sorunsuz konut projeler üretmektir.
              Günden güne gelişen Ülkemize ve şehrimizin standartları yüksek konut projelerini hayata geçirmek bizim en büyük idealimizdir. Projelerimizin kolay ulaşım, depreme dayanıklılık, sosyal donatıları, ferahlık ve konforu ile müşterilerimizin beğenilerini kazanacağını ümit ediyoruz.

              Tanıroğulları Mermer; sahip olduğu bilgi ve birikim, kurumsal imajı ile yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen uzman ve tecrübeli kadrosu, son teknoloji ekip ve ekipmanlarıyla dünya çapındaki markaları ve en iyisini hedeflenen politikası ile müşterilerine sipesifik çözümler sunmaktadır.
             Kurumsal kimliği ile ön plana çıkan Tanıroğulları Mermer, alternatif tasarımlar ve üretimlerle, son derece popüler ürünler siz değerli müşterilerimizle paylaşılmaktadır. Bu açıdan onlarca farklı avantajı tek noktada bulacağınız firmamızda çözüm odaklı müşteri ilişkileri, kalite odaklı ürün üretimi ve güven veren ticari anlayış ile sizleri buluşturacağız.

             TNR4 Mimarlık ve Mühendislik; olarak sınırları aşmak adına farklı gruplara ve kültürlere ulaşmaya her zaman açığız. Her projenin yeni bir başlangıç olduğuna ve daha iyi kalitede çözümlere ulaşmak için yeni fırsatlar doğurduğuna inanıyoruz.
             TNR4 Mimarlık ve Mühendislik;
büyük ölçekli tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetlerini bir bütünlük içinde çözümleyen TNR4 Mimarlık ve Mühendislik; kuruluşundan bu yana araştırma odaklı ve çağın ihtiyaçlarını karşılayacak uygulama deneyimleri üzerinde çalışmaktadır.

              MİSYONUMUZ;
              Konutların yaşam ve iş kalitesini en çok belirleyen unsurların başında geldiği bilinciyle zaman ve kalite taahhütlerini karşılayarak, yüksek müşteri memnuniyetini sağlayan çalışan hak ve güvenliğine saygılı, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir projeleri hayata geçiren öncü inşaat şirketi olmak.

              VİZYONUMUZ;
              Mevcut kültür, iş ahlakı ve değerlerini muhafaza ederken dünyada yüksek kalitede projeleri hayata geçiren, müşterilerinin beklentilerini anlayarak, onlara ihtiyaçlarına uygun projeleri geliştirme esnekliğine sahip olan gücünü nitelikli insan kaynağından alan, gerçekleştirdiği bütün projelerde mükemmelliği hedefleyen, hızlı ve yenilikçi bir inşaat şirketi olmak.